O firmie

 kolorowe tapety

 

 Uważamy, że człowiek powinien otaczać się pięknymi przedmiotami i mieszkać w ciekawie urządzonych wnętrzach. Jednym z najprostszych sposobów na dekorację pomieszczenia, czy też szybką metamorfozę, jest zastosowanie tapet ściennych. Materiał ten stał się naszą pasją, którą odkrywamy już od 20 lat.

 Przez ten czas udało nam się stworzyć sieć specjalistycznych sklepów stacjonarnych, gdzie Klient może zapoznać się z ofertą katalogową producentów praktycznie z całego świata. Szeroka gama wzorów pozwala na odpowiedni wybór tapety w zależności od preferowanego stylu i potrzeb. 

 Oprócz wielkiego wyboru naszym priorytetem jest profesjonalna obsługa Klientów. Duża wiedza naszych pracowników pozwala na fachowe doradztwo w kwestiach technicznych ( jak przykleić tapetę, jak przygotować podłoże, jaki zastosować klej i z jakiego materiału wybrać tapetę lub fototapetę ) jak i odpowiedniego doboru wzoru, stylu i koloru do danego wnętrza. 

 Świat tapet jest bardzo zmienny i bardzo przypomina rynek mody. Modne wzory się zmieniają w zależności od trendów światowych. Śledzimy najnowsze trendy, odwiedzamy targi branżowe i co roku wybieramy do naszej oferty kolekcje, które ozdobią Państwa salon, sypialnię czy biuro.

Stawiamy na nowe technologie - czyli sprzedaż w sklepie internetowym z tapetami. Dzięki temu klient może zapoznać się z tak bogatą ofertą w jednym miejscu.