Oilily Atelier 3113-20 tapety ścienne w pasy

  • Producent: AS CREATION
  • Dostępność: towar na zamówienie
    Czas realizacji: 1-2 dni robocze
  • WYMIAR ROLKI: 0.53 m x 10.05 mb
  • RODZAJ TAPETY: flizelina
  • PASOWANIE WZORU: 0 cm
  • ZALECANY KLEJ: uniqat,vlizo lub metylan direct
  • szt.
  • 59,45 zł 56,20 zł

  Oilily Atelier - Fantazyjne i radosne kolory z Holandii
 Fantazyjna kolekcja obejmuje pięć różnych wzorów kwiatowych i pasów, które zostały zainspirowane przez znane, bardzo idylliczne miejscowości w Holandii.
Marken. Na jeziorze Markermeer znajduje się wyspa Marken z malutką wioską rybacką o tej samej nazwie - to ona była inspiracją dwóch tapet o tradycyjnych wzorach oraz mocnych i dynamicznych pasów w kolorze niebieskim, żółtym i czerwonym, które emanują przytulnością w nowoczesnym wydaniu.
Delft. Miasto Delft, znane z niebieskiej porcelany, zainspirowało projektantów do stworzenia designerskich, malowanych ręcznie pasów w różnych tonacjach niebieskiego.
Bergen aan Zee. Delikatne i świeże pastelowe kolory linii „Bergen aan Zee“ zachwycają połyskującymi, fluorescencyjnymi niuansami, przywodząc na myśl grę promieni słonecznych, światła i wody na plaży tej popularnej miejscowości wypoczynkowej nad Morzem Północnym.
Dwingeloo. Morze czerwieni i różu - to soczyste, jesienne kolory wrzosowiska wokół Dwingeloo, na południe od Groningen. Kolory przejęła tapeta o tej samej nazwie: Delikatne, jasnoniebieskie tło w całości pokrywa niezliczona ilość kwiatów w brudnym różu, niebieskim i żółtym. Kwiaty mają strukturę materiału, która przywodzi na myśl projekty Oilily.
.

Zobacz aranżacje wnętrz z zastosowaniem tapet ściennych z kolekcji  Oilily Atelier:

   
Firma A.S. Création Tapeten AG to najmłodsza fabryka tapet w Niemczech, będąca dziś wiodącym producentem tapet w Europie. Produkcja odbywa się w dwóch miejscach: Gummersbach-Derschlag i Wiehl-Bomig. Oprócz wytwarzania tapet firma A.S. Création zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości materiałów dekoracyjnych. 
W zakresie produkcji tapet firma wytwarza rocznie ponad 6000 różnych rodzajów tapet i bordiur we wszystkich segmentach jakości materiału i do wszystkich zakresów zastosowań.