Metropolis by Michalsky 30397-4 nowoczesne tapety ścienne

 • Producent: AS CREATION
 • Dostępność: towar w magazynie towar w magazynie
  Czas realizacji: 1 dzień roboczy
 • WYMIAR ROLKI: 0.53 m x 10.05 mb
 • RODZAJ TAPETY: winylowa na podkładzie flizelinowym
 • PASOWANIE WZORU: 0 cm
 • ZALECANY KLEJ: uniqat,metylan direct lub vlizo
 • OPIS: wzór - cienkie paseczki o szer. ok. 1.7 cm w kolorze zieleni butelkowej, na tle w kolorze złamanej bieli
 • szt.
 • 59,95 zł 57,95 zł

 

  Metropolis 2 by Michalsky Living kontynuacja sukcesu.

Współpraca między A.S. Création i Michalsky zaowocowała pięcioma seriami tapet na flizelinie, których tematem wiodącym jest ‚METROPOLIS’. Otrzymały one rozpoznawalne nazwy znanych metropolii. Kolory i wzory nowych serii tapet nazwanych „CHELSEA“, „HOLLYWOOD“, „MAYFAIR“, „SOHO“ oraz „SOUTH BEACH“ są charakterystyczne dla projektów marki MICHALSKY i wpisują się idealnie w istniejącą kolekcję. Prosto, nowocześnie i ekstrawagancko - są ucieleśnieniem miejskiego i komfortowego stylu życia. Nowe wzory to prawie sześćdziesiąt wariantów i przeróżne wzory graficzne, pasy, roślinne, bogate ornamenty oraz pasujące tapety jednokolorowe ze strukturami, które nadadzą wnętrzom zupełnie nowy wyraz.

Szczególnie wyraziste są realne, graficzne wzory, jak na przykład sześciany w formacie 3D oraz pasy. Ciemne kolory, jak taupe, greige, antracyt oraz czerń połączono ze szlachetną szarością, odcieniami piasku i bieli. Oprócz wzorów graficznych kolekcja obejmuje motywy inspirowane latami sześćdziesiątymi, roślinne oraz bogate ornamenty, a także tapety jednokolorowe z drobną strukturą lnu, stylizowane na okładzinę kamienną lub betonową. Paleta kolorystyczna jest bogata, od barw neutralnych, jak szarość, beż i piasek, poprzez biały, czarny i antracyt, aż po delikatną czerwień, róż i zieleń.


 


Zobacz aranżacje wnętrz z zastosowaniem tapet ściennych z kolekcji  Metropolis 2 by Michalsky Living:

   
 

Firma A.S. Création Tapeten AG to najmłodsza fabryka tapet w Niemczech, będąca dziś wiodącym producentem tapet w Europie. Produkcja odbywa się w dwóch miejscach: Gummersbach-Derschlag i Wiehl-Bomig. Oprócz wytwarzania tapet firma A.S. Création zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości materiałów dekoracyjnych. 
W zakresie produkcji tapet firma wytwarza rocznie ponad 6000 różnych rodzajów tapet i bordiur we wszystkich segmentach jakości materiału i do wszystkich zakresów zastosowań.